no-img
فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه

درباره ما - فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه


فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

درباره ماافتتاح فروشگاه اینترنتی گیل فایل
 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

سایت فروشگاه دانشجو با ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه وظیفه شناسایی و عرضه مجلات ، مقالات ، جزوه ها و کتب تخصصی کامپیوتر ، حسابداری ، معماری و نقشه کشی ، مدیریت و عمران ، مکانیک ، و …. و …. را بر عهده دارد .
بر کسی پوشیده نیست که امروزه مقالات به ویژه در حوزه موضوعات تخصصی به یکی از مهمترین ابزارهای تولید، عرضه، نقد و استفاده از علوم تبدیل شد­ه­ اند. با ورود اینترنت به عرصه اطلاع رسانی علمی، این کارکرد ابعاد گسترده ­تری یافته و این امکان فراهم شده است تا بسیاری از مجلات نیز با به کار گیری ابزار جدید به شکلی نو و کارآمدتر در اختیار محققان قرار گیرند.
در همین راستا گروه فروشگاه دانشجو از سال ۱۳۹۰ اقدام به عرضه مقالات و کتب دانشگاهی وحتی پایان نامه های دروس مربوط به کامپیوتر،حسابداری،مدیریت و… بر روی سرور نمود. استقبال کاربران از یک سو و قابلیتهای روز افزون مورد نیاز متخصصان مراجعه کننده از سوی دیگر، این گروه را بر آن داشت تا با راه اندازی «فروشگاه اینترنتی گیل فایل» پاسخگوی این نیاز باشد.
آنچه در این سایت عرضه شده است حاصل تلاش بی وقفه همکاران ما در گروه فروشگاه دانشجو از شهریور سال ۱۳۹۰ تا کنون می­باشد. ایجاد گسترده ترین و کاملترین آرشیو مطالب خاص  رشته های مربوطه در اینترنت یکی از مهمترین اهداف راه اندازى فروشگاه بوده بوده است. تهیه مقالات در هر زمینه ای از رشته هاویژگیهای مهم این سایت است؛ که می­تواند نوید بخش تحولی نوین در عرصه اطلاع رسانی مقالات باشد.
بخش آمار و ارقام سایت، روشنگر دستاورد بزرگ آن می باشد.

برخی از قابلیت های فراهم آمده در فروشگاه اینترنتی گیل فایل :

الف _ ارائه مقالات و پایان نامه ها به صورت کامل و در فرمت ورد

ب _ دانلود مقالات دلخواه با فرمت pdf و pptx و docx

ج _ دسته بندی ساده و پیشرفته

د _ بانک اطلاعاتی کامل

ه _ نقد و بررسی مقاله­ ها و پایان نامه ها و مشاهده نقدهای دیگران


حقوق نشر:

فروشگاه اینترنتی دانشجو برای ارائه کلیه مقالات و مجلات و پایان نامه ها و آموزش ها عرضه شده در سایت ، مجوز لازم را از صاحبان اثر در اختیار دارد. طبق توافق صورت گرفته کاربران سایت نیز می­توانند از مطالب عرضه شده برای استفاده­های شخصی و یا عرضه به دوستان خود استفاده کنند، اما عرضه تجاری و یا عمومی مطالب موجود در سایت منوط به اجازه صاحبان اثر و مدیریت سایت فروشگاه دانشجو که فایلهای الکترونیکی را تهیه نموده است می‌باشد.


درباره ما - درباره گیل فایل - فروشگاه اینترنتی گیل فایل - مقررات گروه گیل فایل

نکته:

نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذر از فراز و نشیب‌های گوناگون و با مجاهدت اقشار مختلف در همه زمینه­ها، بحمد الله تثبیت گشته و طرح افکار و نظرات معارض، به لطف الهی هیچگونه آسیب و گزندی به پایه های مستحکم نظری و ایدوئولوژیک این حکومت الهی نخواهد رساند؛ بنابراین عرضه مجلات و مقالات و آموزشهای گوناگون در پایگاه که بیانگر آراء و اندیشه های مختلف و گاه معارض هستند فقط در چارچوب اطلاع رسانی و تسهیل دسترسی محققان به منابع بوده و لزوما به معنای تأیید صاحبان اثر و یا محتوای مقالات آنها نیست.

بدیهی است این سایت در مورد مقالات دارای مجوز از جایگاه اطلاع رسانی عمل کرده و هیچ گونه مسئولیتی نسبت به محتوای آن ندارد.

سایت فروشگاه دانشجو دارای نماد اعتماد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد و تمامی فایل های قرار داده شده در این سایت از قوانین جمهوری اسلامی ایران پیروی می کند.

درخواست:

سایت فروشگاهی دانشجو برای ارتقای کیفیت خدمات خود نیازمند همفکری و همکاری تمامی کاربران گرامی است تا با طرحها، پیشنهادها و انتقادهای خود ما را در پیمودن این مسیر و برداشتن گامهای مؤثرتر در راه اشاعه فرهنگ اسلامی و شیعی یاری نمایند.

namad

بیش از ۵۰۰ مقاله ترجمه شده از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷
* ترجمه کاملا حرفه ای
* 500 مقاله در دسته بندی مختلف
* لیست کامل مقالات در فایل ورد
* دسته بندی مقالات بصورت الفبایی
* تضمین محصول فروخته شده
* گارانتی بازگشت وجه
* قیمت به ازای هر مقاله 1000 تومان