no-img
فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه

دانلود مقاله نقش اپليکيشن هاي موبايل در تجارت الکترونيک - فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه


فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
دانلود مقاله نقش اپلیکیشن های موبایل در تجارت الکترونیک
zip
خرداد ۸, ۱۳۹۵
4.95 مگابایت
25,000 ریال
تعداد صفحات : 25
25,000 ریال – خرید

دانلود مقاله نقش اپلیکیشن های موبایل در تجارت الکترونیک


نام مقاله: دانلود مقاله نقش اپلیکیشن های موبایل در تجارت الکترونیک

منابع استفاده شده: استفاده از ۵ مقاله معتبر ISI و ۳ مقاله داخلی معتبر ( منابع به همراه مقاله اصلی ارسال خواهد شد)

تعداد صفحات:۲۵

چکیده:

با افزایش استفاده از اینترنت بر روی گوشی های موبایل، روش‌های سنتی سرویس‌دهی به مشتریان مبدل به روش‌هایی شده است که به نحوی بتوانند از این سرویس بهره ‏‌گیرند. بر اساس آمارهای موجود دامنه گسترش استفاده از ابزارهای موبایلی بالاتر از هر فناوری دیگری است و این مسأله، تجارت سیار را به شکل انقلابی جهانی درآورده است که با همان سرعت وقوع در کشورهای پیشرفته، در کشورهای در حال توسعه نیز در حال رخ دادن است. طبق تحقیقات بعمل آمده در طی سال های اخیر در سطح جهان، تعداد کاربران اینترنت از طریق ابزارهای سیار برای اولین بار از تعداد کاربران اینترنت از طریق رایانه‌های شخصی (خطوط ارتباطی ثابت) پیشی گرفته است. این مسأله خود بیانگر پتانسیل قوی تجارت سیار است که می تواند در آینده نزدیک بیشترین سهم از بانکداری الکترونیکی را به خود اخصاص دهد.

بانکداری سیار بعنوان یکی از مهمترین حوزه های تجارت سیار، ارتباطات وسیع و تأثیرگذاری بر سایر حوزه های تجارت سیار دارد. بخش اعظمی از نقل و انتقالات پولی در شبکه تجارت سیار، از طریق بانکها و شبکه بانکداری سیار آنها انجام می شود، لذا بانکداری سیار از یک سو با مشتریان خود در ارتباط است و از سوی دیگر قادر است  برای سایر بنگاههایی که در حوزه تجارت الکترونیکی فعالند، خدمات مالی مؤثری تأمین نماید.

عواملی که توجه بانکها را شدیداً به سمت استفاده هرچه بهینه تر از ابزارهای موبایل جلب نموده است؛ امکان بی نظیر خدمات موبایلی در کاهش هزینه های ارائه خدمات بانکی و سرعت و امنیت بالای آنها می باشد همچنین به علت مشکلاتی از قبیل حمل کارت های پرداخت متعدد در کیف مشتریان، نگهداری رسیدهای کاغذی گوناگون، نبود یک سیستم خودکار ثبت سفارش، نبود مدیریت بر روی سیستم های پرداخت متنوع ناسازگار، عدم پشتیبانی پایانه های فروش از کلیه سیستم های پرداخت و …  تمایل زیادی برای ایجاد یک سیستم پرداخت الکترونیک یکپارچه، که هزینه و ریسک مراودات را به شدت کاهش دهد، وجو دارد.

با ظهور تلفن های هوشمند تحولی عظیم در تجارت الکترونیک بوجود آمد بطوریکه می توان گفت تجارت الکترونیک پیشرفت و گسترش قابل ملاحظه ای پیدا کرد.در این بین با ظهور نرم افزارهای تجاری و حرفه ای برای تلفن های هوشمند با سیستم عامل های مختلف باعث کردید تا تلفن های هوشمند به سکویی برای گسترش تجارت الکترونیکی در بین مردم گردد.

این مقاله دیدگاه تازه ای را در رابطه با برنامه های کاربردی و موبایل و تاثیر آنها بروی تجارت الکترونیک بیان میکند.درباره نویسنده

Saber 120 نوشته در فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیش از ۵۰۰ مقاله ترجمه شده از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷
* ترجمه کاملا حرفه ای
* 500 مقاله در دسته بندی مختلف
* لیست کامل مقالات در فایل ورد
* دسته بندی مقالات بصورت الفبایی
* تضمین محصول فروخته شده
* گارانتی بازگشت وجه
* قیمت به ازای هر مقاله 1000 تومان