no-img
فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه

آموزش خرید از سایت - فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه


فروشگاه دانشجو، فروش فایل و پروژه
محصولات ویژه
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

آموزش خرید از سایت


بسم الله الرحمن الرحیم

جهت پرداخت هزینه ی خرید از این وبسایت می توانید از روشهای ذیل استفاده نمائید:

 ۱- کارتهای اعتباری که قابلیت پرداخت بصورت آنلاین را دارا می باشند

در این روش شما با استفاده از کارتهای اعتباری بانکهایی که از قابلیت خرید اینترنتی پشتیبانی می نمایند، می توانید با استفاده از شماره ی کارت و کد CVV2 و همچنین شماره ی رمز اینترنتی کارت اعتباری خود که در بعضی از کارتهای بانکها بصورت پیش فرض فعال نمی باشد و شما برای فعال کردن آن احتیاج به مراجعه به یکی از دستگاههای ATM یا همان خودپردازهای بانک مربوطه دارید  تا بتوانید شماره ی رمز اینترنت بانک خود را دریافت نموده و از این طریق خرید خود را انجام دهید.

کاربر گرامی، هنگامی که به صفحه ی پرداخت الکترونیک بانک ارجاع می شوید می بایست علاوه بر وارد کردن شماره کارت، شماره CVV2، رمز اینترنت ( یا رمز دوم ) و همچنین تاریخ انقضاء کارت، کد تصادفی ( کد رندمی ) را که در انتهای صفحه ی پرداخت الکترونیک بانک قرار دارد را وارد نمائید، که این کد در برخی از درگاه ها به حروف بزرگ و کوچک حساس می باشد، بنابر این اگر این موضوع رعایت نشود پرداخت موفق نخواهد بود.

۲- واریز به شماره حساب بانکی

در این روش بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود و انتخاب درخواست پروژه از منوی اصلی سایت می توانید اطلاعات مربوط به واریز را وارد کنید و پس از ۲ الی ۴ ساعت پروژه ی خریداری شده را دریافت نمائید.

شماره ی حساب بانک ملی (سیبا): ۰۳۳۷۱۲۴۰۷۷۰۰۰  بنام صابرلطفی
جهت واریز نقدی پس از مراجعه به یکی از شعب بانک ملی در سراسرکشور

شماره حساب شبا ( شبکه بانکی ایران ) :
IR79 0170 0000 0033 7124 0770 00

توجه: از شماره حساب شبا می توانید براحتی و از هر بانکی وجه مورد نظر را بدون در نظر گرفتن بانک مقصد پرداخت نمائید، هم اکنون این سیستم در اکثر شعب بانکی سراسر کشور فعال می باشد، بعنوان مثال، شما پس از مراجعه به نزدیکترین بانک ( مثلاً بانک صادرات )، یا هر بانک دیگری که از این سیستم پشتیبانی می کنند، شماره حساب شبا را وارد کرده و واریز وجه را به شماره ی شبای داده شده در فوق انجام دهید.

 ۳- انتقال وجه به شماره ی کارت اعتباری بانک

در این روش نیز با استفاده از شماره ی کارت ارائه شده در ذیل، پس از مراجعه به یکی از دستگاه های خود پرداز بانکی، و انجام پرداخت، رسیدی دریافت می نمائید که بر روی آن شماره ی ارجاع پرداخت حک شده است، با مراجعه به بخش ثبت فیش بانکی در وبسایت، شماره ی ارجاع را در بخش ثبت فیش بانکی، درج  نمائید.سپس فایل موردنظر برای شما بین ۲الی۴ ساعت ارسال می شود.
همچنین، شما می توانید  جهت تسریع در دریافت فایل پیامی (SMS) به شماره ی پشتیبانی وبسایت همراه با شماره ی سفارش که در انتهای فرآیند خرید دریافت نموده اید، ارسال نموده، تا در وقت خود صرفه جویی نمائید.

شماره کارت بانک ملی ( سیبا ):۶۰۳۷۹۹۱۴۰۱۵۸۴۷۳۹  بنام صابرلطفی

شماره کارت بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۸۶۵۳۵۴۵ بنام صابرلطفی

آموزش خرید از سایت به روش پرداخت آنلاین

خرید از سایت فروشگاه دانشجو بسیار آسان می باشد و در ۳ مرحله فایل خود را دریافت خواهید کرد

  1. محصول موردنظر را انتخاب کرده و مطابق تصویر زیر بروی گرینه خرید و دانلود کلیک نمایید

 

1

 

۲٫ پس از کلیک بروی گزینه ” خرید و دانلود ” ، محصول انتخاب شده به سبد خرید اضافه می شود، مطابق تصویر زیر بروی سبدخرید کلیک نمایید.

2

۳٫ در مرحله بعد مطابق تصویر زیر ابتدا قوانین سایت را تایید کرده و سپس بروی ” خرید ” کلیک نمایید ، پس از کلیک بروی ” خرید ” به درگاه بانکی متصل خواهید شد.

3

۴٫ پس از پرداخت موافق کد تراکنش خرید بانک نمایش داده می شود که مطابق تصویر بروی ” OK ” کلیک نمایید.

6

۵٫ در مرحله آخر می توانید فایل خریداری شده را دریافت نمایید ، همچنین محدودیتی در دریافت فایل وجود ندارد

7

بیش از ۵۰۰ مقاله ترجمه شده از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷
* ترجمه کاملا حرفه ای
* 500 مقاله در دسته بندی مختلف
* لیست کامل مقالات در فایل ورد
* دسته بندی مقالات بصورت الفبایی
* تضمین محصول فروخته شده
* گارانتی بازگشت وجه
* قیمت به ازای هر مقاله 1000 تومان